FOR PETS 2014

Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na letošní ročník výstavy chovatelských potřeb For Pets 2014, která proběhne tento týden od čtvrtka do neděle na výstavišti v pražských Letňanech. Naše firma zde bude prezentovat krmiva značek Artemis a Marp. Jako novinku pro letošní rok uvedeme žvýkací pamlsky Marp Buffalo, které zde budou i k zakoupení. Číslo našeho stánku je 2A5 Těšíme se na Vaší návštěvu. Za společnost Pučálka s.r.o.
admin hlavní admin hlavní V úterý 01.04. 2014
Vážení zákazníci, srdečně Vás zveme na letošní ročník výstavy chovatelských potřeb For Pets 2014, která proběhne tento týden od čtvrtka do neděle na výstavišty v pražských Letňanech. Naše firma zde bude prezentovat krmiva značek Artemis a Marp. Jako novinku pro letošní rok uvedeme žvýkací pamslky Marp Buffalo, které zde budou i k zakoupení. Číslo našeho stánku je 2A5 Těšíme se na Vaší návštevu. Za společnost Pučálka s.r.o.

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.