Vyzkoušejte náš nový e-shop www.amarago.cz!

Whole Dog Journal - Test krmiv v roce 2009

19. 09. 2013 |
Autor: admin hlavní

Seznamm nejlepších značek granulí podle uznávaného nezávislého psího časopisu Whole Dog Journal pro rok 2009. Najdete zde i své krmivo?

Víte čím krmíte?

Světově nejuznávanější psí časopis Whole Dog Journal (www.whole-dog-journal.com) dělá každý rok test suchých krmiv pro psy. Hlavním kritériem je složení jednotlivých značek. Mezi suroviny, které by měly suchá krmiva dle WDJ obsahovat jsou:

- živočišné bílkoviny na horních místech seznamu surovin

- celozrnné obiloviny, celé ovoce a zeleninu

- přírodní suroviny.


Mezi suroviny, které by suché krmivo nemělo obsahovat zařadili:

- vedlejší produkty masa a drůbeže

- přidaný cukr

- chemické konzervanty jako jsou BHA, BHT a Ethoxyquin.


    Níže uvádíme 33 značek, která splňují všechna tato kritéria. U těchto značek si můžete být jisti perfektní kvalitou a 100% bezpečností pro Vašeho mazlíčka. Tyto značky své zákazníky nebelhávají tak, jako většina komerčních značek. Zde dostáváte za své peníze to, co očekáváte. Buďte si jisti, že Vy i Váš mazlíček kvalitu těchto značek poznáte.

    Hlavní rozdíl, jak uvádí WDJ je v obsahu masa. Běžné superprémiové značky obsahují běžně 5% sušeného masa nebo masové moučky. Krmiva na seznamu níže obsahují běžně 30 - 46% sušeného masa nebo kvalitní masové moučky.

    Krmiva jsou seřazena dle abecedy. Nejedná se tedy o žebříček.


Najdete na tomto seznamu i Vaše krmivo?

Addiction Foods - addictionfoods.com

Artemis Pet Food - artemiscompany.com

Back to Basics - backtobasicspetfood.com

Bench & Field Pet Foods - benchandfield.com

Breeder's Choice Pet Foods - breeders-choice.com

By Nature - bynaturepetfood.com

Burns Pet Nutrition - bpn4u.com

Canidae Corp. - canidae.com

Canine Caviar Pet Foods - caninecaviar.com

Castor & Pollux Pet Works - castorpolluxpet.com

Della Natura Commodities - dellanaturapet.com

Dick Van Patten's - naturalbalance.net

Diamond Pet Product - professionalpetfood.com

Dogswell - dogswell.com

Drs.Foster & Smith - drsfostersmith.com

Evangers Dog & Cat Food - evangersdogfood.com

Fromm Family Foods - frommfamily.com

KLN Enterprises/Tuffy's Pet Foods - nutrisourcedogfood.com

Life4K9 Pet Food Corp. - life4k9.com

Lincoln Biotech - lincolnbiotech.com

Merrick Pet Care - merrickpetcare.com

Natura Pet Products - naturapet.com

Nature's Variety - naturesvyriety.com

Perfect Health Diet Products - phdproducts.com

Pet Chef Express - petchefexpress.ca

Petcurean Pet Nutrition - petcurean.com

Peton Distributors - performatriultra.com

Precise Pet Products - precisepet.com

Smartpak - smartpak.com

Solid Gold Health Products For Pets - solidgoldhealth.com

Taplow Feeds - firstmate.com

Wellpet - wellpet.com

Verus Pet Foods - veruspetfoods.com

Starší články

Archiv

www.krmiva-pucalka.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.