Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Temné zimní venčení psů

Změna času a zkracující se dny nám pejskařům moc nepřejí. Málokdo z nás má rád chladné procházky se psem po tmě brzy ráno nebo k večeru. Jak si tyto chvíle příjemnit? 

Temné zimní venčení psů
Jana Slováková Jana Slováková V úterý 23.11. 2021

Když je teplo a hezké počasí, tak se chce každému na výlety do přírody. V zimě nám to ale teploty a světlo moc nezpříjemní. Vylepšit si to ale můžeme různými vychytávkami!

Pro milovníky aportování doporučujeme blikající míčky, které jen tak neztratíte a nemusíte se vzdávat oblíbené aktivity vašeho pejska ani v nočním parku. Další kategorie hraček vhodných do tmy, jsou ty, které absorbují světlo a dále samy svítí. Můžete si vybrat ze svítícího míčku, klacku nebo fotbalového míče zde.

S ohledem na bezpečnost je vhodné v blízkosti silnic dát psovi na sebe něco s reflexními prvky. Může to být reflexní vesta, postroj, obojek nebo vodítko. Nabízíme i přímo svítící obojky a vodítka, díky nim budete chlupáče stále vidět a jen tak se vám neztratí. To jistě ocení každý, kdo už někdy hledal tmavého psa ve tmě.  

Po návratu domů je potřeba pejskovi utřít špinavé tlapky, skvěle se na to hodí funkční ručník z mikrovláken, který skvěle saje a rychle schne.

Snad Vám naše tipy aspoň trochu pomůžou zpříjemnit zimní venčení!

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní