Vyzkoušejte náš nový eshop www.amarago.cz!

O společnosti

Společnost Pučálka s.r.o. se může chlubit již více než dvacetiletou histrorií. Prvním oborem, se kterým jsme začínali, byl dovoz, distribuce a instalace okenních fólií a autofólií (www.pucalka.cz).

V roce 2008 jsme naše podnikání rozšířili na internetový obchod s chovatelskými potřebami a velmi záhy jsme začali s dovozem holistického krmiva Artemis (www.artemispetfood.eu), kde jsme na začátku roku 2010 získali oficiální zastoupení pro celou Evropu. V roce 2009 jsme začali dovážet další holistické krmivo Canine Caviar (www.canine-caviar.cz).

V roce 2012 jsme začali s přípravou naší vlastní značky krmiva, které jsme v letošním roce uvedli na trh - Marp. V naší privátní značce jsme využili našich zkušeností v oblasti výživy a vytvořili jsme receptury přesně podle našich požadavků. Více o krmivu Marp naleznete na www.marppetfood.cz. Od našich počátků je cílem přinášet našim zákazníkům špičkové produkty, které mají jednoznačně pozitivní přínos pro jejich mazlíčky.

www.krmiva-pucalka.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.