Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Čistá domácnost s domácími mazlíčky

Snadný úklid po domácím mazlíčkovi

Mít doma pejska nebo kočičku je radost, jen dokud nedojde na úklid. Každý majitel chupatého kamaráda určitě zná chlupy všude po domě nebo bytě a občas i něco horšího, že?

Úklid chlupů, loužiček i jiných nehod ještě nikdy nebyl snažší, to může potvrdit mnoho zákazníků, kteří vyzkoušeli produkty české značky Aminela Clean.

Přípravky Aminela Clean jsou určené k odstranění zápachu a nečistot, které způsobují domácí mazlíčci. Přípravky fungují na nečistoty jako jsou - moč, výkaly, zvratky, krev, struvity, špína, káva, džus, víno, jídlo, tráva.

Čistá domácnost s domácími mazlíčky
Dana Pučálková V pondělí 11.09. 2017

Domácí mazlíčci nám někdy připraví nepříjemné překvapení. Ať už ho zaznamenáme čichem jako zápach nebo očima jako zjevné znečištění a nepořádek. Ujistěte se, že pejsek nebo kočička nemají nějaké zdravotní problémy, zvíře může trpět třeba infekcí močové ústrojí nebo trávicími obtížemi.

Nezoufejte ani u starších fleků a zdrojů zápachu, jen aplikujte větší množství čistícího prostředku a nechte ho působit delší dobu. Někdy může míst, které jsou zdrojem zápachu, více zkuste vyhledat všechny. Nevzdávejte boj se zápachem tak snadno a vyzkoušejte čisticí prostředky vyvinuté speciálně k odstranění nečistot po domácích mazlíčcích.


Spreje obsahují bakterii, která se po kontaktu s nečistotou aktivuje a začne produkovat čisticí enzym, který rozežírá nečistoty. Takto připravené nečistoty bakterie lehko konzumuje. Vy jen vysajete hadříkem nebo papírovým kapesníčkem přebytečnou tekutinu a je hotovo. Čistění je tedy šetrné k čištěnému povrchu i k životnímu prostředí. Zároveň je použití bezpečné i v okolí dětí a domácích mazlíčků. Spreje se dají používat na pohovky, koberce, pelíšky, interiér auta, oblečení, pevné podlahy a tak dále.

Laboratorní tým se rozhodl, že se vypořádá s nečistotami, s kterými se majitelé psů a koček sami neradi vypořádávají. Složení a specifická bakterie byly dlouho vyvíjeny v českých laboratořích a měněny pro nejlepší možné výsledky. Největším oříškem bylo odstranění zaschlé krve, ale i toto se nakonec povedlo. Přípravky byly testovány na různých materiálech, aby ho nepoškozovaly. 


Jak postupovat, aby bylo čistění účinné? 

  • Dostatečné množství tekutiny
  • Prodloužit dobu působení
  • U starších nečistot bude potřeba několikanásobná aplikace
  • Přebytečnou tekutinu vysát papírovým ubrouskem a po vyschnutí i vysavačem
  • Správně zvolit produkt – například kočičí moč je více koncentrovaná než psí, takže je potřeba větší koncentrace účinných látek

 

 

 

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní