Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Přírodní pamlsek? - Máme ho!

Hledáte dokonalý pamlsek pro vašeho psa, který ho nejen potěší, ale zároveň přinese i řadu dalších benefitů? Neztrácejte čas hledáním!

Přírodní pamlsek? - Máme ho!
Dana Pučálková V pátek 08.03. 2024
Naše Marp Holistic Horská tyčinka je zcela přírodní pamlsek vytvořený dle tradiční himalájské receptury. Navíc podporuje odstraňování zubního plaku a kamene a zároveň vašeho psa může zabavit i na dlouhé hodiny. A co je nejdůležitější, je plně holistická - bez umělých konzervantů, barviv nebo jiných potenciálně škodlivých přísad
 
A co o tyčce říkají zákazníci? 
 
„ Evidentně i voní. Náš Sarloosek Frekoušek ji zavětřil což dělá jen u konzerv a masa"
Denisa Lásková
 
Jakou vybrat velikost?
 
Máme optimální velikost pro všechny. Horská tyčinka S se hodí opravdu pro ta nejmenší plemena jakými jsou např. jezevčíci, jorkšíři, šeltie a ostatní malá plemena. Velikost L je vhodná pro střední plemena typu pudl, knírač, border kolie a pod. Tyčinku XL využijí ovčáci, riedgabaci, dalmatini, retreiveři a ostatní větší a velká plememena.

Rozdělení je ovšem pouze orientační. Protože i horskou tyčinku velikost L mohou zdolat jezevčíci a XL zase plemena středního vzrůstu. Každý majitel svého mazlíčka zná nejlépe a dokáže tak odhadnout správnou velikost pro svého pejska na míru.
 
Doporučení

Přesto, že štěňata všech plemen rádi okusují a žvýkají během výměny zubů, při tzv. přezubování, horská tyčinka pro svou tvrdost není v tomto období zcela optimální. Ve štěněcím období doporučujeme vhodnější  žvýkací pamlsky, které během žvýkání změknou a jsou tak ideální volbou pro vaše štěňata. Pomoci s přezubením můžete svému štěňátku i případnou vhodně vybranou hračkou, která štěňátku během žvýkání neublíží.

Vždy je potřeba myslet na to, aby pejsek měl neustále k dispozici dostatečné množství tekutin.

Nechte se inspirovat článkem a dopřejte svému mazličkovi

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní