Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Kde příroda uzdravuje

Veterinární přípravky Energy pomáhají již více než 10 let. Produkty Energy skvěle fungují u mnoha lidských obtíží, jak fyzických, tak psychických. V Energy najdete i veterinární řadu přípravků, jež navracejí zdraví, pohodu a sílu zvířatům – a jejich páníčkům díky tomu klid a spokojenost. Rozhodně si tyto produkty zasluhují pozornost!

Kde příroda uzdravuje
Dana Pučálková Ve středu 25.05. 2022

MAZLÍČEK NA PRVNÍM MÍSTĚ

Každý, kdo máme doma zvíře, moc dobře známe situaci, kdy mazlíček onemocní a celý chod domácnosti je vykolejen ze svého poklidného stereotypu, o rovnováze ani nemluvě. Hledáme pomoc na veterině, v domácí lékárničce, na internetu, u přátel… Zkrátka vyřešit nemoc našeho parťáka se stává prioritou. Jak jsme pak šťastní a vděční, když se zvíře opět uzdraví a dává nám najevo svou pohodu radostným vrtěním ocasu, miskou vylízanou do posledního drobečku či spokojeným předením na klíně!

PROČ JSOU OBLÍBENÉ?

Energy veterinární přípravky se těší narůstající oblibě, a to nejen u chovatelů a milovníků zvířat, ale také veterinářů, fyzioterapeutů, zvířecích psychologů a výživových poradců. Proč je tomu tak? Holistický přístup, požadavky na čistotu a biokvalitu a zejména přání neřešit nemoci potlačováním symptomů, ale hledat jejich příčiny a porozumět souvislostem – to je několik důvodů, proč je po Energy produktech stále větší poptávka i v souvislosti se zdravím a pohodou zvířat. Dále je to jejich energetický potenciál a obrovská schopnost podpořit regeneraci, tedy samoléčivé procesy živých systémů. Mnoho chovatelů zvířat má již pozitivní zkušenosti s humánními přípravky Energy při řešení svých zdravotních problémů a hledá proto něco podobně účinného i pro své mazlíčky. Zvířata navíc dokážou na bylinky a bioinformace reagovat rychleji a citlivěji než lidé, jednak díky svému dosud pevnému spojení s přírodou, jednak díky nekomplikované mysli.

UCELENÁ NABÍDKA

V sortimentu veterinární řady najdeme 17 přípravků, většinou analogických k jejich humánním protějškům. Základ tvoří bylinné koncentráty Pentagramu, které jsou osou celé regenerace. Další přípravky, ať už ve formě kapek, tobolek či kapslí, mono i polykompozitní, pak tento základ důmyslně doplňují, rozvíjejí a potencují.

Přípravky mohou užívat zvířata všech věkových i hmotnostních kategorií, lze je použít v prevenci u zvířat zdravých i k léčbě různých syndromů a onemocnění. Můžeme pomocí nich vylepšit kondici a zvýšit vitalitu zvířat, podpořit kvalitu osrstění, připravit je na reprodukci, zátěžovou situaci, sportovní výkon či chirurgický zákrok.  Je-li zvíře nemocné, nebo řekněme není-li v energetické rovnováze, lze v některých případech pomoci pouze bylinkami a přírodní cestou. Například zvracení po pozření něčeho závadného, falešná březost, dysmikrobie po užívání antibiotik či jiných léků – toto jsou stavy rychle a krásně reagující na přípravky Energy.

Výborné jsou produkty i tehdy, je-li zvíře již léčeno klasickým veterinárním způsobem. Až na výjimky se tyto dva léčebné přístupy nevylučují, protože Energy produkty klasickou léčbu doplňují a obohacují o energetickou složku. Pomáhají kardiakům, nefropatikům i pacientům endokrinologickým, uplatnění nalézají i v onkologii. Zlepšují hojení ran a rekonvalescenci po operacích i hospitalizaci. Mláďatům umožňují lépe překlenout období odstavu a sérii vakcinací a chemizace v prvním roce života. Seniorům navrací jiskru a zpříjemňují stáří, pomáhají jim žít plnohodnotný život i se všemi bolístkami, které toto životní období přináší.

KVALITNÍ ODBORNÉ ZÁZEMÍ

Ve veterinární divizi máme rozpracovaný víceúrovňový systém poradenství i vzdělávání, díky němuž je poměrně snadné se s přípravky seznámit a začít je prakticky používat. Máme vyškolené poradce z řad veterinářů i nadšených chovatelů, k dispozici zájemcům jsou produktové letáky a konečně také nové webové stránky. Pořádáme cykly celodenních seminářů IEVET, přednášky i webináře na nejrůznější témata. Naše veterinární přípravky testujeme na svých domácích mazlíčcích, a také proto je můžeme z celého srdce doporučit.

KINGVET A SKELEVET

Zimní měsíce jsou pod vládou elementu Voda. Toto období  je vhodné na regeneraci kloubů a pohybového aparátu obecně. Začněme tedy náš seriál představením produktů k tomu předurčených, Kingvetu a Skelevetu, dvojicí navzájem se doplňující a podporující. Skelevet funguje v tomto spojení jako substrát, stavební materiál pro účinky Kingvetu. Kingvet posílá Skelevet na místo určení a zabezpečuje tak jeho maximální využitelnost. 

Kingvet je vícesložkový bylinný koncentrát s charakteristikami: anabolický, podpůrný, stimulační, regenerační a silový. Výborně se hodí po operacích měkkých i tvrdých tkání na podporu hojení a rekonvalescence. Užívají ho zvířata sportovní a pracovní, v zátěži či po ní, pro zvýšení výkonnosti a nárůstu svalové hmoty. Báječný je i u kardiaků, kde podporuje stažlivost srdečního svalu a zlepšuje trofiku myokardu. Regeneruje jaterní tkáň, zlepšuje kondici a komfort zvířat s Cushingovým syndromem. Nejčastěji využívané jsou však blahodárné účinky Kingvetu na pohybový aparát, zejména šlachy, vazy, svaly a klouby. Hojí zde různá poranění a záněty, ulevuje od bolesti při artróze, v mnoha případech dokáže nahradit analgetika. Je proto jedničkou v praxích fyzioterapeutů a ortopedů, kteří s Energy pracují. 

Skelevet je vhodný zejména u rostoucích mláďat, kde podporuje vyvážený růst. Obsažené minerální látky a kolagen se podílejí na tvorbě kostní tkáně a zubů a dále na výstavbě chrupavek, nejen kloubních, ale také např. ušních boltců a průdušnicových prstenců. Léčebně pak Skelevet podporuje hojení zlomenin, poraněných šlach a vazů, snižuje opotřebení kloubní chrupavky při osteoartritidě. Regeneruje rohovinu prstních polštářků, kopyt i drápů, zvyšuje její pevnost i pružnost a stimuluje růst srsti. U kojících fen působí preventivně proti eklampsii. Výhodou je jeho chutnost a snadné podávání psům formou pamlsku

MVDr. Milena Martincová

Nechte se inspirovat článkem a dopřejte svému mazličkovi

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní