Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Matrace Aminela

Matrace Aminela se speciální výplní přináší vašim psím mazlíčkům absolutní komfort. Matrace se dlouhodobě neslehává a je tak vhodná i pro psí veterány a psy s ortopedickými problémy - 100% český výrobek.

Matrace Aminela
Dana Pučálková V neděli ne 19.11. 2017

Matrace Aminela je maximálně pohodlná a funkční matrace nejen pro náročné psy, ale i jejich majitele.

Při výrobě matrace Aminela jsme kladli velký důraz na pohodlí psa. Potah pro matraci jsme vybírali velice dlouho a s jasnou představou na komfort i funkčnost. Jedna část potahu na matraci je z voděodpudivého měkkého a na dotek příjemného materiálu, který ocení především pejskové, kteří nemají rádi šustivé povrchy. Druhá část potahu je z voděodolného pevného materiálu, který nepropustí ani tu nejmenší loužičku. Díky oboum zcela funkčním povrchům lze matraci používat oboustraně a stačí si jen vybrat, který povrch momentálně majitel či jeho mazlíček preferuje.

 

Již díky použitým materiálům je matrace snadno čistitelná, snadno se jakékoliv nečistoty odstraní navlhčeným hadrem či přeluxováním. Abychom dosáhli absolutního požadavku na čistotu, potah je opatřen zipem a lze tedy z matrace snadno sejmout a vyprat v pračce.

Kromě povrchových materiálů bylo pro nás zcela zásadní, aby matrace byla nejen krásná a snadná na údržbu, ale především funkční tak, aby i těžcí psi nebo psi s ortopedickými problémy byli v absolutním bezpečí. Toho šlo docílit pouze kvalitní výplní, která se neslehává a i po letech opatří velkým težkým psům, nebo psím seniorům dostatečné pohodlí. 10cm vysoká výplň matrace, jejíž materiál se používá v automobilovém průmyslu, zajistí psovi absolutní komfort. Ani po letech se neslehává a je vhodná i jako prevence proti proleženinám a otlačeným kloubům. 

 


Pro ty, kteří rádi podporují českou výrobu a preferují české produkty máme dobrou zprávu! Matrace a všechny ostatní produkty Aminela jsou nejen české značky, ale i české výroby!

Výhody Matrace Aminela

  • matrace s kvalitní výplní
  • matrace s funkčím a pohodlným povrchem
  • oboustranná použitelnost
  • snadná na údržbu matrace
  • dlouhodobě se neshlehává
  • vhodná pro velká plemena nebo psy s ortopedickými potížemi
  • ochrana proti proleženinám a otlačeninám
  • snímatelný potah na praktický zip
  • zajímavý design
  • více barevných provedení


Produkty Aminela nejsou pouze matrace pro psy, ale se stejnou myšlenkou jsme vytvořili kulaté pelíšky pro malé psy nebo kočky se stejným potahem, a však u kulatého pelíšku 100% pohodlí zaručí kvalitní výplň z paměťové pěny, která se přizpůsobí a vytvaruje dle potřeb vašich mazlíčků. 

Jako vhodný doplněk k matracím a kulatým pelíškům jsou polštářky stejného materiálů s výplní z paměťové pěny v barevné dostupnosti oranžová, šedá, hnědá.

V neposlední řadě značka Aminela je značkou kvalitních a designově zajímavých psích potřeb. V prodeji jsou postroje, vodítka, obojky, hračky, misky a další.

V případě zájmu o produkty Aminela se můžete podívat na stránky Pučálka.cz.

 

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní