Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Nové za studena lisované oleje

Za studena lisované oleje z řady Marp holistic jsou přírodní produkty bez jakýchkoliv chemických konzervantů, bohaté na vitaminy a nenasycené mastné kyseliny. 

Nové za studena lisované oleje
Dana Pučálková Ve čtvrtek 19.11. 2020

Černý kmín (Nigella setiva) je ve východních medicínách považován za jednu z nejléčivějších rostlin. Používá se jako tradiční lék v holistické medicíně, a proto jsme se rozhodli Olej z černého kmínu zařadit i do naší holistické řady. Má řadu pozitivních účinků na organismus. 

100% olej z tresčích jater je jako ostatní rybí oleje velmi bohatý zdroj omega 3 nenasycených mastných kyselin, které se v organismu podílejí na celé řadě procesů. Omega 3 obsažené v rybích olejích jsou bohaté na DHA a EPA. Rybí oleje obsahují vysoké množství vitamínů A a D, které jsou velmi prospěšné, kromě jiného podporují růst zubů a kostí.

Klíček tvoří 1% semene, ze kterého pak klíčí samotná rostlina, ale obsahuje až 30% všech výživných látek. Je to tedy ta životodárná část rostliny. Obsahuje celou řadu vitaminů a minerálů. Olej z rýžových klíčků obsahuje látku zvanou gamma oryzanol, který je silným antioxidantem a podporuje růst svalové hmoty. Je bohatým zdrojem vitaminu E nenasycených mastných kyselin, především omega 6 a omega 9.

Konopný olej bývá nazýván studnicí zdraví. Má skutečně celou řadu pozitivních funkcí na organismus. Obsahuje vysoké množství vitaminu E, který působí jako antioxidant a dále vitaminy A, D a celou řadu minerálních látek.

Špičkové oleje z řady Marp Holistic můžete přidávat ke granulím, konzervám, doma připravené nebo syrové stravě.

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní