Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Krmná dávka #10

Stejně jako u lidí, máme individuální potřebu kalorického příjmu, která je ovlivňována hned několika faktory. Jako je věk, pohlaví, bazální metabolismus, fyzická aktivita a další. Jak je to ale u koček a psů?

Krmná dávka #10
Dana Pučálková Ve čtvrtek 27.07. 2023

V tomto díle si povídáme o tom, co je to je krmná dávka. Jak máme určit krmnou dávku pro svého psa/kočku (granule, ganule+konzerva, granule+maso, granule+doplňky) a je krmná dávka stejná u všech typů granulí?

Jak velký problém je dávkování granulí "od oka"? I když krmím doporučenou krmnou dávkou, mám něco dál sledovat? Ovlivňuje něco krmnou dávku? (pohyb, plemeno, věk, pohlaví, nemoci,...)

Krmím štěně/psa - jak si řekne? Co když mu dám krmnou dávku a on chce "pořád víc"? Mám krmit psa/kočku jinak v zimě a v létě?

Co když hodně trénuji - jak s pamlskami a krmnou dávkou?

Ovlivňují kousací doplňky stravy (trachea, vepřové uši a pod.) krmnou dávku, nebo to nemusíme řešit když dáváme 1ks denně? Můžeme to v tomto směru nějak "přehnat"?

Podcastem vás provází Daniel Komrska a Markéta Bělíková a odpovědi zodpovídá Martin pučálka.

Sledujte nás na Instagramu ⁠⁠⁠pucalka_krmiva⁠⁠⁠ kde se vás budeme pravidelně ptát na vaše otázky, které pak také budeme v podcastu zodpovídat. Otázky z oblasti výživy, ale i jakékoli jiné, můžete psát na e-mail: ⁠⁠⁠podcast@pucalka.cz⁠⁠⁠

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní