Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Pomoc psím a kočičím útulkům s Martou Kubišovou a Markem Ztraceným

Projekt Vánoční zázrak Blesku přichází se svou 7. a poslední sbírkou, a to na pejsky a kočičky, které jsou v útulcích a centrech dočasné péče.

Pomoc psím a kočičím útulkům s Martou Kubišovou a Markem Ztraceným
Dana Pučálková Ve středu 03.01. 2024

Stali jsme se partnery sbírky  Vánoční zázrak Blesku. Jako výrobci krmiva Marp dodáme nejen krmivo, ale i ostatní potřeby za nákupní cenu! Navíc celou sbírku navýšíme o 20 %. 

Do celého projektu se zapojila Marta Kubišová spolu s Markem Ztraceným, kteří spolu s redaktorkami Blesk Tlapek vyberou útulky po celé republice, kam od vás vybraná pomoc poputuje a oni ji tam spolu s námi osobně odvezou!

Marta Kubišová a Marek Ztracený spolu s námi vyberou útulky po celé republice, kam bude krmivo a ostatní potřeby rozvezeny. „Pokud vám není osud pejsků a kočiček lhostejný, zapojte se! I padesátikoruna je pro nás velký dar a já vám za něj předem moc děkuji,“ vzkazuje Marta Kubišová.

„Ano, doba není lehká, ale u tohoto projektu vím, že každá koruna, kterou pošlete, půjde na správné místo. Díky za jakoukoliv zaslanou částku. Žádná není malá,“uzavřel Marek Ztracený, který s Martou a několika pejsky absolvoval focení k této sbírce. „Byl to zážitek, já byla jak v psím nebi,“ směje se Kubišová.

Komu pomůžeme?

Zcela zásadním problémem mnoha útulků je nedostatek financí a velká nejistota dalšího zabezpečení (materiální vybavení apod.). Z toho potom vyplývají nedostatky v péči o zvířata, zejména pokud jde o kvalitní výživu zvířat či veterinární péči. Nedostatek finančních prostředků a nejistota dalšího fungování je pochopitelně největším problémem téměř všech útulků i center dočasné péče. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Redaktorky projektu Blesk Tlapky spolu s Martou Kubišovou a Markem Ztraceným vyberou útulky a dočasky, do kterých bude dodáno krmivo a potřebná materiální pomoc. Tu dodá za nákupní cenu společnost Pučálka s.r o, a navíc vše navýší o 20 % za své náklady! Vybraná částka bude formou krmiva Marp a materiální pomoci rozdělena do útulků a dočasek po celé ČR.

Nechte se inspirovat článkem a dopřejte svému mazličkovi

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní