Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Virtuální adopce

Nemáte vlastního pejska, přesto byste se rádi o nějakého starali? Virtuální adopce je jednou z možností, jak se o pejska postarat i když nemáte doma místo nebo volný čas a pejskům v péči spolků to velmi pomáhá. 

Virtuální adopce
Dana Pučálková V neděli ne 10.03. 2024
Spolek Máme naději z.s. na podporu starých, nemocných a vysloužilých chrtů pečuje hned o několik psů nejrůznějších chrtích plemen a i pár nechrtích. Jsou to pejsci zachránění z otřesných podmínek a často chvíli před smrtí. Ve spolku mají k dispozici velkou zahradu, bydlení uvnitř domku a spaní na vlastních postelích. 

Péče o tolik pejsků je nejen náročná, ale i nákladná. Spolku Máme naději z.s. se podařilo vybrat prostřednictvím sbírky Donio finance na zateplení domu, bohužel ale zde výdaje nekončí. Veterinární péče, kvalitní krmení a často speciální diety jsou každodenními výdaji v případě tolika starých a nemocných zvířat. 

Pučálka krmiva každý měsíc pomocí virtuální adopce posílá velký pytel granulí pro Pilli včetně pamlsků a konzerv. Pokud i vás zaujala tato forma pomoci, neváhejte navštívit Máme naději z.s., virtuálně adoptujte pejska a podpořte jej prostřednictvím pravidelného příspěvku.

Pomoci můžete i jakýmkoliv jednorázovým příspěvkem, materiálem i venčením!
Pejsci z Máme naději z.s. vám za to budou vděční.

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní