Vyzkoušejte náš nový eshop www.amarago.cz!

Specifika krmiv pro malá plemena a doporučení receptur

20. 08. 2014 |
Autor: admin hlavní

Specifika krmiv pro malá plemena a doporučení konkrétních receptur

Pokračujeme v seriálu článků, které odpovídají na nejčastější dotazy, které dostáváme. Dnes se zaměříme na krmiva pro malé pejsky.

Specifika krmiv pro malá plemena a doporučení konkrétních receptur

Pokračujeme v seriálu článků, které odpovídají na nejčastější dotazy, které dostáváme. Dnes se zaměříme na krmiva pro malé pejsky. Dlouhodobě vysvětlujeme a propagujeme receptury All life stages, které jsou určeny pro všechna plemena všech věkových kategorií. Nicméně v některých případech je možné sáhnout ke speciálním recepturám . Díky menšímu objemu žaludku je vhodné menší pejsky krmit krmivem, které může mít trošku vyšší obsah bílkovin a tuků. U malých pejsků, kteří bývají častěji vybíravější, velmi často hraje velkou roli velikost granulí. Až na vyjímky preferují malí pejsci granulky v malých velikostech. To je v zásadě ten největší rozdíl. V rámci produktů, které nabízí naše společnost máme pro malé pejsky nejlepší zkušenost s krmivem Artemis, který je vyráběn v kombinaci čestvého masa a masové moučky, což zajišťuje, spolu s malou velikostí granulí, vysokou chutnost. Artemis má dvě receptury pro malá plemena, jednu pro štěňata:
https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-stenata/artemis-fresh-mix-small-breed-puppy-1-8kg , 
a jednu pro dospělé pejsky:
https://www.krmiva-pucalka.cz/granule-pro-dospele-psy/artemis-fresh-mix-small-breed-adult-1-8kg


Martin Pučálka

Starší články

Archiv

www.krmiva-pucalka.cz
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.