Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Doxneo - víc, než jen krmivo bez obilovin!

Krmivo Doxneo obsahuje čerstvé a sušené maso a celou řadu superpotravin. Zároveň je úplně bez obilovin, vedlejších produktů a umělých konzervantů. Zkrátka funkční granule, konzervy a pamlsky pro psy.

Doxneo - víc, než jen krmivo bez obilovin!
Dana Pučálková V úterý 15.08. 2023

Věříme, že spojení s přírodou je ta správná cesta. Proto vymýšlíme funkční receptury se špičkovým složením bez obilovin. V duchu holistické/přírodní koncepce obsahují naše krmiva i celou řadu bylinek. U konzerv Doxneo si můžete být jistí, že obsahují pouze maso, zeleninu, vývar a minerály. Jsou úplně bez obilovin, chemické konzervace nebo vedlejších produktů. Obsahují 92% masa, vnitřností a vývaru. A oblíbené Doxneo pamlsky jsou již třešničkou na dortu. 

Složení krmiva Doxneo je poměrně jednoduché – jeden hlavní zdroj živočišných bílkovin – receptura s kachnou, jehnětem nebo krůtou, jeden vedlejší zdroj živočišných bílkovin – rybu. Tuky jsou zastoupeny lososovým olejem v kombinaci s rostlinným tuky, díky čemuž má krmivo skutečně perfektní poměr omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin. Jako hlavní zdroj uhlohydrátů vévodí krmivu brambory, které jsou velmi dobře stravitelné a nejsou na ně alergické reakce jako na běžné obiloviny. Krmivo je doplněno pořádnou porcí bylinek, které napomáhají imunitnímu systému a zlepšují fungování celého organismu psa.

Teprve nedávno jsme "oblékli" granule Doxneo do nového kabátku a vylepšili receptury o kombinaci čerstvého a sušeného masa. Již brzy nás čeká i nový obal konzerv ve stejném designu. I další novinky ve značce Doxneo na sebe nenechají dlouho čekat. 

Nechte se inspirovat článkem a dopřejte svému mazličkovi

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní