Infolinka +420 602 335 885 ( Po - Čt: 8 - 16hod
Pá: 8 - 15hod)

Hlavolamy zvyšují inteligenci nejen našim domácím mazlíčků

Hlavolamy zvyšují inteligenci nejen našim domácím mazlíčků
Dana Pučálková V úterý 26.03. 2024

Hlavolamy pro psy a kočky jsou ideální a smysluplnou zábavou pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Při hledání ukrytých pamlsků pes i kočka zapojí svůj nejpřirozenější smyl a tím je čich. Dále uvolňuje napětí a rozvíjí psí i kočičí inteligenci. Zabaví zvíře v době, kdy se nemůže aktivně vybít a v neposlední řadě společná práce na řešení hlavolamu prohlubuje vzájemné vztahy.

A proto, že my i naši zákazníci si hlavolamy velmi oblíbili, rozšířili jsme nabídku dřevěných hlavolamů rakouské značky My Inteligent Pets, která se zaměřuje na vývoj interaktivních hraček a hlavolamů pro psy a kočky. Vývoj a výroba inteligentních psích her znamená také inteligentní zacházení s přírodou, proto My Inteligent pets používá pouze přírodní a bezpečné materiály. Hlavolamy jsou vyvíjené způsobem, aby pro zvíře byly výzvou, zároveň však řešitelné. Hlavolamy jsou různých druhů, velikostí i obtížností. U každého hlavolamu na našem webu najdete tip, jak s ním pracovat. 

Jelikož jsou tyto certifikované dřevěné hlavolamy nejen zábavné a bezpečné, ale i vkusné, oblíbíte si je určitě i vy. 

Máte doma děti? Vězte, že hlavolamem smysluplně zabavíte nejen psa, či kočku, ale i vaše ratolesti. Během přípravy hlavolamu si vaše děti i domácí mazlíčci užijí spousty legrace a prohloubí tak jejich vzájemný vztah. 


Nechte se inspirovat článkem a dopřejte svému mazličkovi

Podobné články

V srovnávači máte 0 produktů

Zobrazit porovnaní